| Тегло | 1,1 кг |
|---|---|
| Размери | 21,1 × 23,1 × 9,7 см |
Разпродадено




Asus Business 5Port Smart Managed Switch PoE+,ExpertWiFi EBP15, 4 ports PoE+, 60W, VLAN, QoS, Port Mirroring, wall mounting,White
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
71,59 € / 140,02 лв.
за бизнеса и за дома
ASUS мрежови продукти
Изчерпан
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Суич, тип | Fixed Port |
|---|---|
| Общ брой портове | 5 |
| Основни портове, тип | 5x10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | Standard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; PoE Ports: Port 1 - Port 4; Per Port Max: 30W; PoE Budget: 60W |
| Uplink портове | 0 |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | IGMP Snooping, Port Mirroring, Loop Detection/Prevention, Web-based GUI, ExpertWiFi APP (with ExpertWiFi products only) |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless |
| Захранване | AC input: 100V~240V (50~60 Hz), DC output: 54V with 1.25A |
| Routing | Layer 2 Only |
| Памет (Flash, RAM) | - |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 10 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 7.44 Mpps |
| MAC адреси | 8000 MAC address table size |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q tagged VLAN |
| QoS | Port-based QoS, 802.1p CoS |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| L3 мрежови стандарти | - |
| IPv6 functionality | - |
| Сигурност | SSL/TLS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 121 x 75 x 26 mm |
| Опция за монтаж | Wall-mount |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
ZyXEL GS1900-8HP, 8-port GbE L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless, 70 Watt
128,46 € / 251,25 лв.
