Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом, домашен офис или малък бизнес. То е специално проектирано, така че да ви осигурява стабилна и надеждна електроенергия, дори в най-нестабилните условия на захранване. Това ТЗИ се справя перфектно в непостоянни условия на захранване и ви осигурява качество, на което се доверяват милиони ИТ специалисти по света. Това устройство е в състояние да захранва устройства с ниска мощност като вашия модем, рутер или VOIP, както и устройства с висока мощност като компютри и игрови конзоли. Освен това ТЗИ-то е изключително енергийно ефективно, ще намали вашите сметки за ток и генерира по-малко топлина при работа. Това ТЗИ включва свързаното към него оборудване автоматично след като се е изключило в случаи на изтощаване на батерията му.
APC Easy-UPS BV 1000VA, AVR, Schuko Outlet, 230V
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
108,59 € / 212,38 лв.
за бизнеса и за дома
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €9.99 (13 x 19.54 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 6 кг |
|---|---|
| Размери | 37,3 × 14,3 × 23,7 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 230 |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 1000 VA |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | (4) Schuko CEE 7 (Battery Backup) |
| Батерия, тип | Lead-acid battery, 12 V |
| Защити | Surge Protection and Filtering |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CE, RoHS Compliant |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V + Smart-UPS SRT 19″ Rail Kit for Smart-UPS SRT 2.2/3kVA
998,14 € / 1952,19 лв.
