Това висококачествено непрекъсваемо ТЗИ от АРС е специално проектирано с мисъл за бизнес потребителите. То е специално създадено, за да се справи в условия на лоша електрическа мощност, където времето за работа и ефективността са от решаващо значение. Този UPS ви осигурява онлайн технология с двойно преобразуване, разширени функции за управление и надеждност, на която се доверяват милиони ИТ специалисти по целия свят. Този ТЗИ е идеален избор за защита на захранването на сървърни стаи, мрежови шкафове, периферни компютри и т.н. Той е перфектно решение за различни бизнес среди като здравеопазване, търговия на дребно, финансиране, производство и дори индустриална автоматизация. Това устройство е в състояние да поддържа товари от 1 kVA – 10 kVA. Когато критичните за бизнеса системи изискват време за изпълнение в часове, а не минути, това ТЗИ може да бъде конфигурирано с множество батерии, така че да отговори на високите изисквания на вашия бизнес. Този ТЗИ е идеален за места без персонал, където дистанционното управление извън обекта е ключово. Заради това той разполага със софтуера PowerChute, който ви осигурява лесно и ефикасно и изключване на мрежови операционни системи.
APC Smart-UPS SRT 1000VA 230V + Smart-UPS SRT 19″ Rail Kit for Smart-UPS SRT 2.2/3kVA
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
998,14 € / 1952,19 лв.
за бизнеса
APC непрекъсваеми ТЗИ
999 налични
Купи с
13 x €91.82 (13 x 179.58 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 29,6 кг |
|---|---|
| Размери | 74,9 × 59,4 × 24,6 см |
Технически характеристики
| Вх.напрежение, V | 220 / 230 / 240 V, 40 - 70 Hz (auto sensing) |
|---|---|
| Изх. мощност, VA | 1000 VA / 1000 W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | (6) IEC 320 C13 (Battery Backup) |
| Защити | Surge Protection and Filtering (Surge energy rating: 432 Joules) |
| Технология | Double-conversion Online |
| Други | Interface Ports: RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB, Multi-function LCD status and control console |
Shipping & Delivery

