Apacer AC631 е страхотен външен твърд диск, който ви гарантира, че вашите важни файлове са защитени перфектно. Той е устойчив на надраскване, устойчив на влага и устойчив на удари, което ви гарантира, че може да го вземете със себе си спокойно, практически навсякъде. Преносимият твърд диск Apacer AC631 използва стабилна и устойчива USB 3.2 Gen 1 връзка и е обратно съвместим със стандартния интерфейс USB 2.0. Моделите с голям капацитет за съхранение ви предлагат отлично място за съхранение и пренасяне на големи файлове, за гледане на HD филми или за разглеждане на колекции от снимки в движение
Apacer AC631, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Military-Grade Shockproof Portable Hard Drive
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
111,94 € / 218,94 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
999 налични
Купи с
13 x €10.30 (13 x 20.15 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,5 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 19 × 3 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Цвят | Black |
| Други | (L)152.96 x (W)93 x (H)21 mm, 263g (with cable) |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Apacer AC533, 2TB 2.5″ SATA HDD USB 3.2 Portable Hard Drive Plastic / Rubber Jet black
108,86 € / 212,91 лв.

