Apacer AS350X е страхотен вътрешен твърд диск, който ви гарантира безупречна употреба, улеснен работен процес и подобрена производителност. Той е подходящ за употреба с лаптопи и работи чрез SSD интерфейс-а SATA III. Освен това този диск ви гарантира отлична скорост на запис до 540 MB/s и скорост на четене до 560 MB/s.
Apacer AS350X SSD 2.5″ 7mm SATAIII, 2TB, Standard (Single)
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
277,43 € / 542,61 лв.
за бизнеса и за дома
APACER памети и аксесоари
999 налични
Купи с
13 x €25.52 (13 x 49.91 лв.)
Описание
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1 кг |
|---|---|
| Размери | 10,2 × 18 × 2 см |
Технически характеристики
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 6.9 mm |
| Тегло, g | 48 g |
| Други | 3D NAND |
Shipping & Delivery

