LG 43UA74003LB, 43″ 4K UltraHD TV 4K (3840×2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, Alpha 7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Silver
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
259,00 € / 506,56 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €23.83 (13 x 46.61 лв.)
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Smart асистент | ThinQ AI |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, AI Acoustic Tuning, WOW Orchestra, LG Sound Sync, Clear Voice Pro, A7 AI Sound Pro |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, RJ-45, CI+ slot |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 95.7 x 23.3 x 60.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Други | A7 AI processor 4K Gen8, Remote control |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5507/12, 32 „
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор Philips 32PHS5527/12, 32″ HD LED
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 55″ U7Q, 4K Ultra HD 3840×2160
459,00 € / 897,73 лв.
Телевизор, Hisense 65″ E7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
567,02 € / 1108,99 лв.
Телевизор, Sharp 43GL4260, 43″ LED Google TV, 4K Ultra HD 3840×2160 Frameless
316,49 € / 619,00 лв.

