Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с по-добра острота и дълбочина от преди. Живите цветове и яркостта издигат резолюцията на екрана до нови висоти. Преминете към по-високо качество на изображението с по-отчетлив контраст. Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание. Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote – без да е необходимо допълнително устройство! Лесните, но мощни функции за натискане, плъзгане и пускане правят работата с webOS интуитивна и бърза. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора. Гледайте любимите си филми, спортни предавания и игри на LG Ultra Big ТВ. Потопете се във високата резолюция на свръхмащабен екран. Добавете модерно докосване с елегантен дизайн, който се вписва елегантно във вашето помещение. Изживейте върхови постижения в игрите с VRR. Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви. Насладете се на филмите както ги е замислил режисьорът с режима FILMMAKER MODE, който се адаптира към заобикалящата среда и запазва визуализацията възможно най-близка до първоначалния й вид.
LG 43UA73003LA, 43″ 4K UltraHD TV 4K (3840×2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, Alpha 7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Black
Офертата е валидна до 03.10.2024
ДНИ
ЧАСА
МИН
СЕК
Добави промо код „TEHCOMNEW“ и получи 10% отстъпка при първа поръчка
259,00 € / 506,56 лв.
за дома
LG телевизори
999 налични
Купи с
13 x €23.83 (13 x 46.61 лв.)
Описание
Допълнителна информация
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS 25 ThinQ |
| Smart асистент | Works with Apple Airplay2, Multiple View, Works with Apple Home, AI Chatbot, Google Cast, Google Home / Hub |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2.0 Channels, Alpha 7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Simultaneous Audio Outings |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF in, SPDIF (Optical Digital Audio Out) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 95.7 x 23.3 x 60.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 300 mm |
| Други | Alpha 7 AI Processor 4K Gen8 |
Shipping & Delivery
Свързани продукти
Телевизор Philips 32PHS5507/12, 32 „
152,88 € / 299,01 лв.
Телевизор, Hisense 55″ A6Q, 4K Ultra HD 3840×2160
339,00 € / 663,03 лв.
Телевизор, Hisense 55″ E7NQ Pro, 4K Ultra HD 3840×2160
469,88 € / 919,01 лв.
Телевизор, Hisense 65″ U7NQ, 4K Ultra HD 3840×2160
720,41 € / 1409,00 лв.
Телевизор, Sharp 24FA2E, 24″ LED HD 1366×768
127,31 € / 249,00 лв.
Телевизор, Sharp 32GF2265E, 32″ LED GOOGLE TV, HD 1366×768
204,01 € / 399,01 лв.

